• Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023

• Dňa 30.6.2023 sme ukončili šk. rok 2022/2023. Slávnostnú atmosféru navodili hneď v úvode naši šikovní prváčikovia so svojím tanečným vystúpením. Po slávnostnom príhovore pani riaditeľky PaedDr. Janky Prisažnej a pána poslanca Molitorisa nasledoval program venovaný rozlúčke prváčikov s deviatakmi. V závere žiaci 9. A  odovzdali “putovné pero” svojim nasledovníkom  - zástupcom 8.A a 8.B triedy.

• Slávnostná prezentácia seminárnych prác absolventov ZŠ - žiakov 9.A triedy.

• Dňa 20.6.2023 sa naši deviataci prezentovali so svojimi seminárnymi prácami, ktoré si vytvorili podľa vlastného zamerania, alebo si vybrali z tém, ktoré im ponúkli naši učitelia z  rôznych  predmetov. Boli to témy z matematiky, dejepisu, literatúry, geografie, biológie, fyziky, chémie, ale aj z výtvarnej výchovy alebo telesnej výchovy. Niektorí vo svojej práci využili poznatky z viacerých predmetov. A tak sme si v tento deň - žiaci, učitelia a rodičia deviatakov - mohli vypočuť zaujímavosti o "Slávnych matematikoch", o " Srdci" , o " Ľudskom mozgu" , o " 7 divoch sveta", o " SNP ", alebo o " Sopkách Islandu" a to nie sú všetky práce, ktoré v ten deň odzneli. Žiaci nás previedli rôznymi témami, ktoré mali veľmi zaujímavo spracované. A k tomu to prezentovanie pred takým publikom...no bol to veľmi krásny a nezabudnuteľný zážitok. ĎAKUJEME deviataci...titul " absolvent ZŠ " ste si zaslúžili.