• Pozvánka na stretnutie so psychológom zo Školského úradu v Banskej Bystrici

• Vážení rodičia,

ako iste viete, v poslednej dobe sa na školách vyskytli nebezpečné situácie, ktoré nám nesmú byť ľahostajné a je potrebné ich riešiť.

Banskobystrická samospráva vytvorila pozíciu krízovej intervencie. Na tejto pozícii je pán PhDr. Michael Mikuláš. Je to psychológ z praxe, ktorý pracuje aj so žiakmi na školách.

Bude pomáhať najmä tam, kde to školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta budú najviac potrebovať.

Dňa 5. 2. 2024 bude o 1700 v školskej jedálni našej školy stretnutie s p. Mikulášom, na ktoré Vás pozývame.

Porozpráva o rôznych problémoch na školách a hlavne o tom, ako môže školám s nimi pomôcť a ako Vy, rodičia, môžete prispieť k tomu, aby sa Vaše deti cítili v škole bezpečne. Súčasťou stretnutia bude aj diskusia o hľadaní spoločných riešení možných krízových situácií.

Mgr. Z. Škvarková