• Na základe prijatého uznesenia vlády č. 678 k návrhu na rozšírenie opatrení v rámci vyhláseného núdzového stavu sa organizácia vyučovanie od 26.10. do 27.11.2020 upravuje nasledovne:

Vyučovanie v špeciálnej triede a na 1. stupni bude prebiehať podľa rozvrhu (prezenčne v škole)

Vyučovanie na 2. stupni – bude prebiehať dištančne podľa upraveného  rozvrhu.

Vyučovanie sa neprerušuje, ale mení formu – všetky povinnosti týkajúce sa účasti a aktivity na vyučovaní zostávajú nezmenené pre rodičov i žiakov.

Stravovanie v školskej jedálni bude len pre žiakov ŠTA a 1. stupňa, ktorí sa učia v škole.

Jesenné prázdniny budú:

30. 10. 2020 (piatok)

02. 11. 2020 (pondelok)

06. 11. 2020 ( piatok)

09. 11. 2020 ( pondelok)

Mgr. Mária Bačíková, zrš

poverená riadením školy

• EURÓPSKY  TÝŽDEŇ   ŠPORTU
          • EURÓPSKY TÝŽDEŇ ŠPORTU

• Aj napriek pandemickej situácii sme sa opäť zapojili do Európskeho týždňa športu od 23.9.- 30.9.2020 aktivitou „Skáčeme pre zdravie“. Využili sme ešte pekné jesenné počasie na pohybovú aktivitu vonku, keďže teraz nemôžeme cvičiť v telocvični a zasúťažili si triedy 1.stupňa medzi sebou o to, ktorá trieda naskáče najviac skokov. Pôvodne sa mali zapojiť aj žiaci 2.stupňa, ale z karanténnych dôvodov to nestihli.

Takže výsledky súťaže sú nasledovné:

1.miesto – 4.B – 929 skokov

2.miesto – 4.A – 762 skokov

3.miesto – 3.A – 474 skokov

4.miesto – 2.A – 331 skokov

5.miesto – 2.B – 231 skokov

6.miesto – 3.B – 109 skokov

7.miesto – 1.A  –103 skokov

8.miesto – 1.B  -    97 skokov

Všetkým zúčastneným gratulujeme k dosiahnutým výsledkom, ktorými urobili niečo pre svoje zdravie a kondičku!

Mgr. P. Baniatová (koordinátor súťaže)

• Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica

príjme od 1. novembra 2020

do pracovného pomeru UČITEĽA s aprobáciou

slovenský jazyk a literatúra - výtvarná výchova, resp. slovenský jazyk a literatúra - hudobná výchova.

Svoju žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom  zašlite na e-mail školy : zspieninska@gmail.com

Bližšie informácie poskytneme na tele. čísle 048 /417 32 58

Kontaktná osoba : Mgr. Mária Bačíková, zástupkyňa riaditeľa