• Vážení rodičia,

V mene Rodičovskej rady Vás chcem požiadať o úhradu schváleného príspevku vo výške 15€ za prvé dieťa, 10€ za každé ďalšie dieťa.

Môžete tak urobiť prevodom na číslo účtu vo Fio banke SK6183300000002801314375 alebo v hotovosti triednym učiteľkám do 30.11.2022. Pri bezhotovostnej platbe Vás prosím uviesť do poznámky meno dieťaťa a triedu.

V prípade možností uvítame aj vyšší, poprípade opakovaný príspevok, ktorý môžete vykonať aj po stanovenom termíne, keďže tieto príspevky nám napomáhajú zlepšovať prostredie a výchovno-vzdelávací proces detí v našej škole.

Chcem sa poďakovať všetkým z Vás, ktorí ste príspevok už uhradili, pretože vďaka Vám môžeme napomáhať škole so zlepšovaním učebného prostredia, modernizáciou učebných pomôcok ako aj organizáciou aktivít pre žiakov počas školského roka.

Budeme Vám vďační aj za Vašu dobrovoľnícku činnosť a ak máte nápad, ako by ste mohli škole pomôcť, radi ho privítame. Verím, že sa k nám pridá opäť viac rodičov.

Srdečne ďakujeme.

Silvia Kadrliaková