• Od 10. 01. 2022 sa začína školské vyučovanie prezenčnou formou podľa rozvrhu pre všetkých žiakov.

Činnosť ŠKD je od 6,00 - 17,00 hod.

Nezabudnúť na preukázanie sa žiakov - samotesty, výnimky, potvrdenie o bezpríznakovosti.

Riadime sa platným školským semaforom.

Mgr. Janka Prisažná,

• Novoročný vinš

• Milé kolegyne, kolegovia, vážení rodičia a priatelia školy, milí žiaci,

Nový rok je časom pre bilancovanie, prísľuby a odvážne stávky. Nový rok je však i časom tajných prianí, ktoré majú priniesť rodine tie najvzácnejšie dary. Nech teda nemáte nikdy na šťastie, zdravie, lásku a úspech núdzu a nech vám anjelik prinesie aj dostatok porozumenia a bystrého umu.

Ako poďakovanie za Vašu priazeň Vám od Nového roku 2022 ponúkame našu staro-novú webovú stránku. Dúfame, že sa Vám bude páčiť.

PaedDr. Janka Prisažná,

• Stromček pre vtáčiky

• V čase príprav na najkrajšie sviatky roka si ľudia si chystali darčeky a prekvapenia.  Deti spolu s p. učiteľkami  pripravili takéto prekvapenie vtáčikom, aby im spríjemnili chladné zimné dni. Do kŕmidlá im nasypali semienka a jadierka - slnečnicu, ľan, mak, proso a na stromček zavesili chutné jabĺčka,  oriešky a rôzne iné  pochúťky. Od stromčeka odchádzali s pocitom, že urobili dobrý skutok.

Mgr. Katarína Jarinová

• Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny začnú už 20. decembra 2021 (sobota) a končiť budú 9. januára 2022 (nedeľa). Školské vyučovanie začne 10. januára 2022 (pondelok).