• Milí rodičia, milí žiaci,

•

Začiatok školského roka sa nezadržateľne blíži. Vo štvrtok, 2. septembra 2021, po dvoch mesiacoch prázdnin, Vás veľmi rada privítam na slávnostnom otvorení školského roka 2021/2022. Spolu sa stretneme o 8,30 hod. pred budovou našej školy.

Plánované ukončenie slávnostného otvorenia je o 10,00 hod.

Činnosť v ŠKD a ŠJ začína od 3. septembra 2021.

Pri vstupe do budovy školy je potrebné  priniesť aktuálne vyhlásenie o bezpríznakovosti, ktoré nájdete tu:

Bezpriznakovost.docx

Je nutné riadiť sa aj naďalej aktuálnymi usmerneniami ÚVZ (prekrytie horných a dolných dýchacích ciest).

PaedDr. Janka Prisažná

riaditeľka ZŠ

• Informácie pre prvákov

• Milí nedočkaví PRVÁCI.

Váš prvý školský rok sa o chvíľu začína. Tešíme sa na Vás. Už Vás čaká štart do novej etapy života – ŠKOLA. Ponúka Vám možnosť získať nových kamarátov, naučiť sa čítať, písať ,počítať, dozvedieť sa kopu zaujímavých vecí...

...milí rodičia budúcich školákov,

keďže vieme, že prváčikovia si pri učení vyžadujú osobitý prístup, prinášame informáciu čo pripraviť pre školáka, aby bol ich krok do školy úspešný.

Pomôcky, ktoré bude v septembri objednávať triedna učiteľka :

SADA č.1  v sume 12€ obsahuje :

Zošit č. 511 – 6ks                                 zošit č. 420 – 1ks

Č. 513 – 5ks                                č. 512 – 2ks s pomocnou linajkou

Č. 520 – 3ks                                slovníček č. 644 – 2ks

1ks náčrtník, 1ks tyčinkové lepidlo , 1ks sada farebných papierov, 20 veľkých výkresov A3, 30 malých výkresov A4, 1 balík kancelársky papier

SADA č2 v sume 8€ obsahuje :

1ks vodové farby , 2 ks štetce č.8 , č.12 – plochý , 1ks plastelína, 1ks voskovky, švihadlo

ČASOPIS  VRABČEK – mesačník  9€

Súbor predpisových písaniek k Šlabikáru   6€

Bude sa zbierať na TRIEDNY FOND  10€                 Hygienické potreby pre školu 3€.

Čo bude ešte žiak potrebovať a čo donesie :

Peračník – ceruzky, pastelky, strúhadlo, guma, nožnice s oblým hrotom

Výtvarná výchova -do škatule -  umelohmotný pohárik na vodu, zástera (staré tričko), obrus na stôl

Telesná výchova – do vrecka – pohodlne športové oblečenie , tenisky s bielou podrážkou, švihadlo

Prezuvky  (nie šľapky) ,  malý textilný obrúsok pod desiatu,

Pre triedu : 1 balík kuchynských utierok, 1 balík papierových vreckoviek, 1 tekuté mydlo, 2ks rúška na deň.

Všetky pomôcky aj ostatne veci do školy OZNAČIŤ MENOM ŽIAKA.

Sledujte webstránku školy , keďže edupage konto nemáte ešte sprístupnené.

V našej ZŠ nebudú 2.9.2021 prebiehať kloktacie testy, budete mat možnosť obdržať Ag testy pre samotestovanie v domácnosti.

Nezabudnite  prísť do školy prvý školský deň s tlačivom o bezpríznakovosti dieťaťa, ktoré si môžete vytlačiť, alebo prísť zobrať pred nástupom do školy.